Voit E-Walker Eliptik Bisiklet


Toptan Voit E-Walker Eliptik Bisiklet fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Neden fiyatları görmüyorum ?
Toplu alımlarınızda ürün fiyatları değişkenlik arz etmektedir. En uygun fiyatlı ürün teklini almak için bizimle iletişime geçiniz.

Neden FiyatımBu?
  • REKABETTEN MAKSİMUM SEVİYEDE YARARLANMA
  • ALTERNATİF ÜRÜNLERE ULAŞMA
  • STOK SORUNU OLMAZ
  • DAHA FAZLA TEKLİF İMKANI

fiyatimBu nasıl çalışır ?

Üye olun

Sipariş listenizi yükleyin

Detayları gürüşelim

Pazarlığı bize bırakın

Teklif dosyanız elinizde

Ödeme & Teslimat

Teknik Özellikler

Voit E Walker Kondisyon Aleti Gösterge Bilgileri : Antrenman esnasında; Zaman, Kalori, nabız ve Toplam adım sayısı bilgileri gösterge ekranına yansır.

 

Voit E Walker Kondisyon Aleti katlanmış ebatları : 110X83X28 cm olarak katlanabilir vaziyetteyken azami yer işgal eder.

 

Kondisyon Aleti ağırlığı : Net : 20.5kg X Brüt : 22,5 kg

 

Nabız ölçme sistemi : Elden nabız ölçer.

 

Voit E-Walker Kondisyon Aleti ile vücudunuzun hem üst hem de alt kısmındaki kaslarınızı, nazik ve kolay hareketlerle etkili biçimde kullanıp fazla kalorilerinizi yakarak, kaslarınızı sıkılaştıracak ve kardiyovasküler dayanıklılığınızı arttıracaksınız.

 

Uzay yürüyüşü hareketi ile yapacağınız egzersizler sayesinde fazla kalorilerinizi yakmak bir problem olmaktan çıkacaktır. Uzay yürüyüşü kondisyon aletiselülitleriniz için de size yardımcı olacaktır. Bu ürünü kullanmaya başladıktan 1 ay sonra aradaki farkı göreceksiniz. Diğer kondisyon bisikletlerine karşın önemli avantajlarından bir tanesi, kalça ve basen bölgenizi daha hızlı şekilde sıkılaştırması olacaktır. Bizim size önerimiz, uzay yürüyüşü egzersizinizi günde minimum 1 saat uygulamanızdan yana olacaktır. Bu şekilde daha hızlı verim alırsınız.


Benzer Ürünler