Ürünler

  Kritelere uygun 653 ürün bulundu.

  Neden fiyatimBu?
  Senin istediğin ürün için aynı anda birçok bayi fiyatimBu.com platformunda rekabet ortamına girecek ve daha uygun fiyatı sunmak için yarışacaklar. Tek başına ulaşamayacağın sayıdaki bayiye aynı anda ulaşmış olacaksın.

  Neden fiyatları görmüyorum ?
  Maksimum 48 saat içinde sana gelen tüm fiyat tekliflerini toplu olarak göreceksin.

  Beyaz Eşya


  Beyaz eşya, ilk zamanlarda dış görünümünde genellikle beyaz renk kullanılmış olan, fabrikalarda üretilen, ev eşyalarıdır. Evin demirbaşlarını oluşturur ve uzun yıllar kullanılır. Beyaz eşya olarak bilinen buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesifırın, kurutma makinesi, ocak, davlumbaz, aspiratör, set üstü ocak, derin dondurucu, mikrodalga fırın, ankastre beyaz eşyalar zaman için de teknolojinin de ilerlemesiyle çeşitlilik göstermiş, her türlü rengi üretilmiş ve kullanışlı hale getirmek içindijital dünyaya ayak uydurur hale getirilmiştir. Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun refah seviyesinin göstergesi beyaz eşya kullanımı ile doğru orantılı olarak artmaktadır.

  Beyaz eşya seçerken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri enerji tüketimi ve ihtiyaca uygun kullanım alanına uygunluğudur. Üretilen birçok model ve kapasiteye sahip ürün arasından kendinize uygun olanı doğru seçmeniz gerekir. Program sayısı, hacmi ,ölçüleri, gücü ve fiyatlarını iyice araştırıp kendinize en uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Garanti sürelerine her zaman dikkat etmekte fayda var çünkü bu ürünler senelerce kullanacağınız ev eşyalarıdır. Son zamanlarda yeni eklenen dijital ekranlı modeller, kısa süreli vario speed gibi özelliklere sahip ürünler hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar.

  Kullanışlı olması çok önemli bir konu. Bazı ürünler görsel açıdan size hitap edebilir fakat kullanışlı olmayabilir. Bu sebep ile alacağınız beyaz eşyaları incelemenizi ve yakından en az bir defa görmenizi tavsiye ederiz. Beyaz eşya kampanyaları ve set olarak alınabilecek ankastre ürünler işinizi kolaylaştıracaktır.

  Buzdolabı, gıdaların uzun süre muhafaza edilmesini sağlaması amacı ile üretilen soğutuculardır. Zaman ile No frost buzdolabı, low frost buzdolabı gibi soğutucu türü olanları üretilmiştir. Kombi buzdolabı, Gardırop buzdolabı, solo buzdolabı ve ankastre buzdolabı olarak farklı tipleri mevcuttur. Bulaşık makineleri zaman ve su tasarrufu sağlayarak ,yüksek sıcaklıkta daha hijyenik bir şekilde bulaşıkların yıkanması için üretilmiştir. Yine bulaşık makinesi seçerken ihtiyaca uygun program sayısını belirlemek, kişi sayısı yıkama kapasitesi, su tüketimi, ayarlanabilir sepet, yarım yük yıkama veya hızlı yıkama sağlayan kısa program seçeneklerine dikkat edilmelidir. Çamaşır makinelerin de dikkat edilecek hususlar program sayısı ve özellikleri, yıkama kapasitesi ve devir hızıdır. Kurutmalı Çamaşır makineleri için Hotpoint- Ariston ürünleri incelenebilir. Ocak alırken gaz ve elektrikli göz sayısı, çelik veya demir ocak ızgara seçeneği, otomatik ateşleme ve doğal gaz ya da elektrikli kullanım için mi olacak sorularına yanıt bulmanız gerekir.

  Beyaz eşya marka öncüleri Bosch, Arçelik, Beko, Vestel, Siemens, Profilo, LG ve Samsung markaları daha fazla ürün ile sektörde yer edinmişlerdir. Fiyatlar ürünlerin kalitesi ve özelliklerine göre değişmektedir.

  Çamaşır Makinesi

  Buzdolabı

  Bulaşık Makinesi

  Beyaz Eşya Kampanyaları