Microsoft XBOX ONE KONSOL 500 GB Oyun Konsolu


Toptan Microsoft XBOX ONE KONSOL 500 GB Oyun Konsolu fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Ayrıntılar

PAKET İÇERİĞİ
  • XBOX ONE OYUN KONSLOKU
  • XBOX ONE WİRELESS GAMEPAD
  • XBOX ONE KİNECT 2 SENSÖR 
  • XBOX ONE  APTOR 
  • HDMI KABLO
  • GARANTİ BELGESİ 
Şaşırmaya hazır olun.
Oyun ve eğlencenin yeni nesliyle tanışın. Oyunların gerçeklik sınırlarını zorladığı, televizyonun da her komutunuza uyduğu yerde. Oyun oynarken müzik dinlemenin çocuk oyuncağı olduğu. TV’den filmlere, müziğe ve bir oyuna anında geçebileceğiniz. Deneyiminizin size özel yaşandığı yerde. Sevdiğiniz eğlence türlerinin hepsi tek bir yerde. Hepsi bir arada Xbox One ile tanışın.
Kolay. Anında. Eksiksiz.
Xbox One, sanat eseri bir oyun konsolu, yeni nesil bir TV ve film sistemi ve çok daha fazlasıdır. Bir oyun oynamak ya da film izlemek için TV’nizin girişlerini değiştirme günleri artık geride kaldı. Xbox One ile TV’den filmlere, müziklere ve bir oyuna hızlıca geçebilirsiniz. Yalnızca sesinizi kullanarak.
Kendinizi kaptırmaya hazır olun.
Xbox One ile oyunlar gerçek hayat gibi. Gerçek olduklarına yemin edeceksiniz. Şimdiye kadar hiç olmadığı kadar insansı karakterlerle sinematik dünyalara kendinizi kaptırın. Gerçekleşebileceğini hayal bile etmediğiniz şekillerde televizyona, spor oyunlarına, müziğe ve hatta web’e erişin.
Sizi tanımasına hazır olun.
Xbox One zamanla sizi daha iyi tanır. Neyi sevip sevmediğinizi öğrenir. Sevdiğiniz herşeyi kişisel ana ekranınıza getirir. Her Xbox One Kinect ile birlikte geldiği için, sesinize, hareketlerinize ve jestlerinize doğal olarak yanıt verir. Herkese uyan tek bir eğlence anlayışına veda edin.
Bağlantıda olmaya hazır olun.
Xbox Live ile birlikte Xbox One, sizi hem sevdiğiniz eğlenceye hem de değer verdiğiniz insanlara yakın tutar. TV’de futbol seyrederken arkadaşlarınızla Skype üzerinden sohbet edebilirsiniz. Ya da Oyun Kaydedicisiyle oyununuzdan önemli anları paylaşabilirsiniz. Xbox One Xbox Live'a bağlı olduğunda, oyun güncellemeleri için beklemek zorunda da değilsiniz. Görünüşe göre artık oturma odanızdan hiç çıkmayacaksınız.

Bellek alanı 500 GB

Benzer Ürünler