Vestel Vestel Döşeme Tipi Inverter 18 Klima Klima Klima


Toptan Vestel Vestel Döşeme Tipi Inverter 18 Klima Klima Klima fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

+46°C de Soğutma

Dışarısı ne kadar sıcak olursa olsun, +46°C de bile klimanın soğutma fonksiyonu devrede kalır, ferah ve serin bir ortam sunar.

-15C'de Isıtma

Dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun -15°C’de bile klimanın ısıtma fonksiyonu devrede kalır, sıcak bir ortam sunar.

R410A Çevreci Gaz

R410A gaz kullanan klimalar, ozon tabakasına zarar vermez ve doğa dostudur.

Dijital DC inverter Teknolojisi

Oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılayan Inverter sistemi, klimanın ortam sıcaklığındaki değişimlere göre otomatik olarak çalışma hızını ayarlamasını sağlar. 120o Square Wave DC inverter sistemlerle kıyaslandığında daha fazla enerji tasarrufu, daha sessiz ve dengeli çalışma sağlanır.

Ultra Sessiz Çalışma

Ultra sessiz çalışma özelliğine sahip modeller, üstün teknolojileri ve özel tasarımları sayesinde kütüphane sessizliğinde huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.

I FEEL (HİSSET) Özelliği

Klimanız çalışma esnasında oda sıcaklığını, iç ünitenin üzerinde yer alan sensörlerle değil, kumanda üzerindeki sensörlerden ayarlar. Böylece klima durduğu yerin sıcaklığına göre değil, sizin bulunduğunuz yerdeki sıcaklık koşullarına göre ideal dereceye ulaşır.

Ultra Sessiz Uyku Modu

Klima uyku moduna alındığında ortam sıcaklığı ve hava akımı sizi rahatsız etmeyecek seviyeye ayarlanır. Klimanız sağlıklı, sessiz ve ferah bir uyku ortamı sağlar.

Turbo Çalışma

Ani ısınmaya ve serinlemeye ihtiyaç duyulduğunda, turbo fan hızı sayesinde klimanız ortamı hızla istenilen sıcaklığa getirir.

Buz Çözme Özelliği

Defrost özelliği, klimanızda buzlanma oluştuğunda otomatik olarak devreye girerek buzu çözer ve buzlanmanın neden olacağı performans kaybını önler.

+BTU

Bu ürünlerde bulunan özel sistem sayesinde ürünlerin kondanser ve vaporatörleri minimum enerji sarfiyatı ile maksimum performansı elde etmek üzere tasarlanmıştır. Bu sayede +BTU özelliğine sahip klimalar, minimum % 10’dan fazla performans üretir.

Nem Alma Fonksiyonu

Nem alma fonksiyonu sayesinde aşırı nemli, sahil kenarı vb. bölgelerde bulunan kapalı ortamlardaki nem seviyesi düşürülür ve ortam istenilen konfor seviyesine taşınır.

Eco Modu

Klimanız ECO moduna alındığında, normal soğutma ve ısıtma modlarına göre daha düşük elektrik sarfiyatıyla çalışır ve enerji tasarrufu sağlar.

24 Saat Ayarlanabilen Zamanlayıcı

Klimanızın istediğiniz zamanda, istediğiniz modda ve sıcaklıkta çalıştırarak zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Hata Teşhis ve Otomatik Koruma Fonksiyonu

Çalışma esnasında klimanızın üzerinde yer alan sensörler, fonksiyon ve çalışma koşullarını sürekli kontrol eder. Bu kontroller sonucunda herhangi bir sorun tespit ederse, klima otomatik olarak koruma moduna geçerek sizi uyarır ve saptanan durum ile ilgili bilgi verir.

Kompresörü Koruyan 3 Dakikalık Gecikmeli Çalışma

Elektrik kesintisi sonrasında, klimanız kesintinin tekrarlanması olasılığına karşılık kompresörün zarar görmemesi için, hemen çalışmaya başlamaz. En son gönderdiğiniz komutu hafızasında tutarak çalışmaya 3 dakika sonra başlar, kullanım ömrünü uzatır.

Otomatik 4 Yönlü Hava Salınımı

Klimanın kanatları hem yatay hem de dikey açılarda istenildiği şekilde otomatik olarak ayarlanabilir ve havayı aşağı-yukarı ve sağa sola dağıtır. Böylece hava çıkışı sizi rahatsız etmeyen konumlara ayarlanarak konforunuzu artırır, sağlığınızı korur.

Otomatik İç Ünite Temizleme Özelliği

Soğutma ve nem alma işleminin sonunda iç ünitedeki ısı plakaları otomatik olarak kurutur. Bu sayede bakteri vb. mikroorganizmaların oluşumuna ortam hazırlayabilecek su damlacıklarının ve nemin iç ünite üzerinde kalmaması sağlanır, iç üniteniz otomatik olarak temizlenir.

İyonizer

İyonizer özelliği ile ortam havasınını sterilize ederken hem negatif elektriği hem de üzerinizdeki stresi alır. Doğada, dağlık ve ormanlık alanlarda bulunan negatif iyonların sağlığınız açısından olumlu etkisini evinize taşır ve ferah bir esinti bırakır.

10 Kat Etkili Aktif Karbon Filtre

Havada bulunan zararlı molekülleri ve kötü kokuları yok etmek için kullanılan yeni nesil aktif karbon filtre, Kumaş ve Granül Aktif Karbon Filtre kıyasına göre 10 kat etkili filtreleme özelliği ile 10 kat daha sağlıklı hava sağlar.

Çıkarılıp Yıkanabilen Ön Filtre

Ortamda bulunan toz vb. partikülleri filtreleyip sağlıklı bir yaşam ortamı yaratırken, çıkarılıp yıkanabilme özelliği ile hem pratik şekilde sökülüp takılır hem de uzun ömürlü kullanım sağlar.


Benzer Ürünler