Philips BDP5500/12 DVD & Blu-Ray Oynatıcılar


Toptan Philips BDP5500/12 DVD & Blu-Ray Oynatıcılar fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Ürün özellikleri

 • Evde Full HD 3D deneyimi için 3D Disk oynatma

  Evde Full HD 3D deneyimi için 3D Disk oynatma

  Full HD 3D, evde daha gerçekçi bir sinema izleme deneyimi sağlayan derinlik hissi verir. Sol ve sağ göz için görüntüler 1920 x 1080 full HD kalitesinde ayrı ayrı kaydedilir ve ekranda sırayla yüksek hızda oynatılır. Görüntüler değiştikçe sol ve sağ lensleri açmak ve kapamak için ayarlanan özel gözlükle bu görüntüleri izlediğinizde, Full-HD 3D izleme deneyimi yaratılmış olur.

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

 • Smart TV ve Web'de kolayca gezinmek için USB klavye bağlantısı

  Smart TV ve Web'de kolayca gezinmek için USB klavye bağlantısı

  Internet'te gezinmek artık çok daha rahat. PC/MAC'inizi açmadan, oturma odanızda, geniş ekran TV'nizde dilediğiniz kadar gezinebilirsiniz. Bilgiye hızla ulaşmanızı sağlayacak bir Qwerty klavye kullanmak istiyorsanız, kablosuz klavyenizin dongle'ını veya kablolu klavyenizin USB fişini, oynatıcınızın USB portuna takmanız yeterli. Dokuz alfanümerik tuşunu kullanarak kelime girmenizi sağlayan uzaktan kumandasıyla, Smart TV'de gezinme deneyimi de artık daha kolay. Internet içeriklerinin tadını çıkarmak için dizüstü bilgisayarınızı yanınızda taşımanıza veya mobil cihazınızın küçük ekranıyla yetinmenize artık gerek yok.

 • Çevrimiçi hizmetlere ve multimedyaya TV'nizden erişmeniz için Smart TV Plus

  Çevrimiçi hizmetlere ve multimedyaya TV'nizden erişmeniz için Smart TV Plus

  Smart TV Plus'a sahip Philips ev sinemaları ve Blu-ray disk oynatıcıları size aralarında Net TV, SimplyShare ve MyRemote uygulamasının da bulunduğu çeşitli gelişmiş özellikler sunar. Net TV, istek üzerine video gibi hizmetler için TV'nizden geniş bir çevrimiçi bilgi ve eğlence dünyasına ulaşmanızı sağlar. SimplyShare ile PC'nizdeki fotoğraf, müzik ve filmlere koltuğunuzdan erişebilirsiniz. Philips MyRemote uygulamasıyla ev sinemanızı akıllı telefon veya tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

 • Gerçekçi film deneyimi için 2D'yi 3D'ye hızlı dönüştürme

  Gerçekçi film deneyimi için 2D'yi 3D'ye hızlı dönüştürme

  Mevcut 2D film koleksiyonunuzu kullanarak 3D film heyecanını evinizde yaşayın. 3D'ye hızlı dönüştürme özelliği, en yeni dijital teknolojiyi kullanarak 2D video içeriğini analiz eder ve ön plandaki nesneler ile arka plandaki nesneleri ayırır. Bu ayrıntı, normal 2D video formatlarını heyecan verici 3D'ye dönüştüren derin bir harita oluşturur. Uyumlu 3D TV'niz ile birlikte Full HD 3D deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz.

 • Tüm eğlence içeriğine kablosuz bağlanmak ve içerik akışı gerçekleştirmek için SimplyShare

  Tüm eğlence içeriğine kablosuz bağlanmak ve içerik akışı gerçekleştirmek için SimplyShare

  Philips SimplyShare tablet, akıllı telefon ve PC'nizdeki müzik, video ve fotoğrafları ev sineması sisteminizle ve Blu-ray oynatıcınızla paylaşmanıza izin verir. DLNA özelliği etkinleştirilmiş cihazlarınızdan doğrudan eğlence akışı gerçekleştirebilir veya uzaktan kumandayı kullanarak PC'nizdeki medya dosyalarına ulaşıp bunların akışını gerçekleştirebilirsiniz. En iyi kablosuz deneyimi yaşamak için SimplyShare uygulamasını tabletinize/akıllı telefonunuza yükleyin. Artık kolayca tüm eğlence seçeneklerinin keyfini çıkarmaya hazırsınız.

 • Dahili WiFi-n ile daha hızlı, daha geniş kapsamlı kablosuz performans

  Dahili WiFi-n ile daha hızlı, daha geniş kapsamlı kablosuz performans

  IEEE 802.11n olarak da bilinen WiFi-n, en yeni kablosuz ağ standardıdır. Önceki WiFi standartlarına göre daha yüksek hız ve daha fazla kapsama alanı sağlayan, kablosuz bağlantı kalitesini artıran birçok yeni özellik sunmaktadır. WiFi-n geriye dönük uyumluluğa da sahip olduğundan, bu oynatıcı eski WiFi standartlarında çalışan yönlendiricilerle sinyal alışverişi yapabilir.

 • DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den fotoğraf ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den fotoğraf ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı, bilgisayarınızda veya Ev Ağınızda bulunan fotoğraflarınıza, videolarınıza veya filmlerinize kolay erişim sağlar. DLNA onaylı ürünlerin birlikte sorunsuz çalışmasını garanti etmek üzere Ethernet (LAN) bağlantısı ile DLNA protokolü kullanır. Blu-ray Disk oynatıcınızı ev ağınıza bağlayarak tüm DLNA onaylı cihazlardan bilgilere erişebileceksiniz. Kolay gezinme sağlayacak şekilde tasarlanan sezgisel kullanıcı arayüzü ile eğlence dünyanıza tek tuşa basarak erişebileceksiniz.

 • Akıllı telefonunuzu Philips AV ürünleri için uzaktan kumandaya çevirin

  Akıllı telefonunuzu Philips AV ürünleri için uzaktan kumandaya çevirin

  Philips MyRemote uygulaması, Philips ağına bağlı AV ürünlerinizi kontrol etmek için iPhone, iPod Touch veya Android Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilmenize olanak veriyor. Uygulama, ev Wi-Fi ağınıza bağlı olan Philips Blu-ray oynatıcınızı*, Ev sineması ve Streamium ses sistemini otomatik olarak tanır ve evinizin her yerinden cihazlarınızı anında kontrol edebilmenizi sağlar. Eğer Philips ağına bağlı olan birden fazla AV ürününüz varsa, uygulama bunlar arasında geçiş yapabilmenizi ve her birini ayrı ayrı kontrol edebilmenizi sağlar. Bu ücretsiz uygulama, Philips tarafından özel olarak üretilmiştir.

 • HD 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD MA

  HD 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD MA

  DTS-HD Master Audio ve Dolby TrueHD, Blu-ray Disklerinizin en kaliteli sesi ile 7.1 kanal sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. DTS-HD Master Audio Ses ve Dolby TrueHD, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • USB 2.0 USB flash/sabit disk sürücüsünden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu ya da USB, çevre birimlerin PC'ye kolay ve yüksek hızlı bağlantısını sağlayan bir endüstri standardıdır. USB 2.0, USB 1.0'a göre daha iyi ve daha hızlı performans gösterir; 40 kata kadar daha hızlıdır ve orijinal 12 Mbps'den 480 Mbps'ye kadar daha hızlı veri aktarımı sağlar. Takıldığı anda her şey otomatik olarak yapılandırılır. USB 2.0 ile taşınabilir USB cihazınızı veya sabit disk sürücünüzü takın ve istediğiniz film, müzik veya fotoğrafı seçip keyfini çıkarın.

Blu-Ray 3D Var
Jpeg Var
Hdmi Var
Usb Var
Mp3 Var
DivX Var

Benzer Ürünler