Nikon D5100 + 18-55mm Lens Kit DSLR Fotoğraf Makinası


Toptan Nikon D5100 + 18-55mm Lens Kit DSLR Fotoğraf Makinası fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

16,2 megapiksel DX biçimli CMOS görüntü sensörü: Canli renkler, azaltilmis kumlanma ve yumusak ton geçisleri ile gerçege yakin resimler sunar.
Yüksek ISO (100-6400) isik duyarliligi - Hi2 ayari kullanilarak elle 25600'e kadar artirilabilir. Hizli hareket eden konulari ya da zayif isikta resim çekerken minimum kumlanma ile detaylari yansitan görüntüler için daha yüksek enstantane hizlari saglar. Otomatik ISO ayari vardir.
EXPEED 2 görüntü isleme sistemi: Üstün performans ve maksimum resim kalitesi için fotograf makinesinin teknolojilerini iyilestirir.
Genis resim açisi ile 7,5 cm/3 inç, 921k-nokta degisken açili LCD ekran: Her açidan benzersiz çekimler yapmanizi saglar. Kendi resimlerinizi çekmeyi veya tripod kullanmayi kolaylastiran yandan açilir bir mekanizmasi vardir.
D Film – full HD (1080p) film klipleri:Deklansörün hemen yanindaki özel film kayit dügmesi, duragan görüntüleri ve filmleri kaydetme arasinda geçis yaparken fotograf makinesini sabit tutmayi kolaylastirir. AF-F modu her seyi net tutar, fotograf makinesinin degisken açili ekrani ve Özel Efektler modu da benzersiz çekimler saglar. Fotograf makinesi, harici bir mikrofonun kullanimini destekler ve 30p, 25p ve 24p kare hizlari sunar.
Otomatik Sahne Seçimi ile Canli Görüntü: Degisken açili LCD ekrani kullanarak resimler çekmeyi kolaylastirir. Otomatik Sahne Seçimi, çekmek istediginiz sahne ve konu için en iyi modu seçer. Çerçevedeki yüzleri algilayan ve izleyen Yüz Öncelikli AF dahil, kolay seçilebilen AF modlarina sahiptir.
Keskin 11 noktali Otomatik Netleme sistemi: Çerçeve genelinde hizli ve hassas otomatik netleme alani sunar. 3D-izleme AF dahil, dört AF alani modu konunuz merkezin disinda, hizli hareket ediyor veya tamamen beklenmedik davranislar sergiliyor olsa bile keskin sonuçlar sunar.
4 fps sürekli çekim: Saniyede dört kare hizinda hizli hareketleri çekmenizi saglar.
Özel Efektler modu: Özel bir efekt kullanarak farkli duragan görüntüler ve filmler çekmenizi saglar. Renk Taslagi, Minyatür Efekti, Gece Görüsü ve seçtiginiz üçe kadar rengi vurgulamaniza izin veren ve resmin geri kalanini monokroma dönüstüren Seçici Renk dahil bir dizi efekt sunar.
Sahne Modlari, zor fotograf durumlarindan varsayim yükünü kaldirmak ve en iyi sonuçlari sunmak için Picture Controls ve etkin D-Lighting dahil fotograf makinesi ayarlarini otomatik olarak ayarlar. En yaygin kullanilan modlara erismek için çevirmeli ayar dügmesini SAHNE'ye getirmeniz yeterlidir. Örnek fotograflar dogru modu seçmenize yardimci olmak için ekranda görünür.
HDR (Yüksek Dinamik Araligi) görüntüleme: Yüksek kontrastli sahnelerin oldukça ayrintili çekimlerini sunar. Oldukça genis dinamik araliga, düsük kumlanmaya ve zengin renk geçislerine sahip bir resim olusturmak için deklansöre tek bir basista iki kare çeker.
Kapsamli makine için Rötus Menüsü:Fotograf makinesindeki fotograflari ve filmleri düzenlemenizi ve gelistirmenizi saglar. Perspektif Denetimi, Yumusak Netleme ve fotografinizi bir elle çizime dönüstüren Renkli Hatlar dahil bir dizi efekt ve filtre sunar.
Çift Entegreli toz azaltma sistemi: Görüntü Sensörü Temizleme ve Hava Akisi Kontrolü sistemleri, net, lekesiz resimler için tozlari fotograf makinesinin görüntü sensöründen uzak tutar.
HDTV uyumlulugu: Fotograf makinesinde HDMI-CEC destegi olan dahili bir HDMI konektörü vardir, böylece televizyonunuzun uzaktan kumandasini kullanarak herhangi bir HDTV'de fotograflarinizi ve filmlerinizi görüntüleyebilir ve izleme özelliklerini kontrol edebilirsiniz.
Kizilötesi ön ve arka alici: Yakin çekimler ve kendi resimlerinizi çekerken resim bulaniklasmasini önlemeye yardimci olur.
Stereo ses: Özellikle D-SLR'ler için tasarlanan Nikon’un opsiyonel Stereo Mikrofonu ME-1, AF kumlanmasi olmadan yüksek kaliteli stereo seslerde film klipleri kaydetmenizi saglar. Mikrofon süngeri ve yumusak kilif aksesuarlari ile birlikte gelir.

Çözünürlük Aralığı 16 megapixel
SD Kart tipi Micro SD
Optik Zoom 12X - 20X
3D Cekim Yok

Benzer Ürünler