Ürünler

  Kritelere uygun 9 ürün bulundu.

  Neden fiyatimBu?
  Senin istediğin ürün için aynı anda birçok bayi fiyatimBu.com platformunda rekabet ortamına girecek ve daha uygun fiyatı sunmak için yarışacaklar. Tek başına ulaşamayacağın sayıdaki bayiye aynı anda ulaşmış olacaksın.

  Neden fiyatları görmüyorum ?
  Maksimum 48 saat içinde sana gelen tüm fiyat tekliflerini toplu olarak göreceksin.

  Dikiş makinesi


  Eski tarihlerden beri kullanılan ve dikiş, nakış, overlok vb işlemleri yapmaya yarayan, elle ve ayakla manuel çalışabilen çeşit çeşit dikiş makineleri günümüze dijital ve birçok işlemi ustaca adeta terzi maharetiyle yapan dikiş makinelerine dönüşmüştür.Günümüzde kullanılan dikiş makineleri birçok özelliğe sahip. Birçok dikiş modeli, şekli ve deseni mevcut olan makineler var. Sadece dikiş değil artık nakış makineleri de mevcut. Kadınların eskiden saatlerce hatta günlerce aylarca uğraşarak elleriyle yaptıkları dikiş ve nakış işlerini yeni makineler hızlı bir şekilde yapıyor.
  Tarihte ilk dikiş makinesinin serüveni: Isaac Merritt Singer; karısının bitmek, tükenmek bilmeyen dikiş uğraşını görür ve onu bu dertten kurtarmanın yollarını arar. Narin parmakları ve güzel gözleri yorulmasın diye düşlerini gerçeğe dönüştürür ve 1850’de buluşlar dünyasına müthiş bir icat ekler. 12 Ağustos 1851 yılında da bu icadı için patent alan Singer, sadece karısının değil, bu makineyi satın alabilecek herkesin yükünü azaltmış olur.
  Kendi giysilerini dikmek isteyen veya terziliğe meraklı her insan bir dikiş makinesi alarak dikiş dikmeyi öğrenebilir. Kısa sürede kendi kendinizin terzisi olabilirsiniz. En başta size sadece birkaç dikiş çeşitli makineler yeterli olacaktır. Ustalaştıkça uzmanlara göre olan daha çok özelliğe sahip dikiş makineleri nikullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni makineler o kadar akıllı ki hafıza desen veya harf kombinasyonu kaydedebilirsiniz. Hafızasında olan dikiş ve nakış desenlerinin sayısı da oldukça fazla. Adete tek başına bir orkestra kadar maharetli.
  Singer, Brohter, Pfaff ve birçok marka daha dikiş ve nakış makinesi üretiyor. Özellikle Singer çok çeşitli ürün yelpazesine sahip. Dikmeye Singer Start 1306 ile başlayabilirsiniz. Singer Futura XL birçok özelliği bir arada bulundurduğu için çok tercih ediliyor. Pfaff Creative Sensation Pro nakış makinesi nakış meraklıları için birebir. Aralarından biri sizin için olabilir. Dikiş makinelerini 2.el almak yerine sıfır almanızı önerir, uygun fiyat için kampanyalarını takip etmenizi öneririz. Dikiş makineleri artık daha portatif olduğu için çantası ile birlikte her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Küçük el dikiş makineleri seyahatinizde veya iş yerinizde kullanabileceğiniz kısa sürede pratik şekilde size çözüm sunabilir.

  Dikiş Makinesi

  Singer

  Nakış Makinesi

  Terzi