Ürünler

  Kritelere uygun 37 ürün bulundu.

  Neden fiyatimBu?
  Senin istediğin ürün için aynı anda birçok bayi fiyatimBu.com platformunda rekabet ortamına girecek ve daha uygun fiyatı sunmak için yarışacaklar. Tek başına ulaşamayacağın sayıdaki bayiye aynı anda ulaşmış olacaksın.

  Neden fiyatları görmüyorum ?
  Maksimum 48 saat içinde sana gelen tüm fiyat tekliflerini toplu olarak göreceksin.

  Çay ve Kahve Makinesi


  Siz de güne bir kahve ile başlayanlardan mısınız? Kimileri bakır cezvenin tadını hiçbiri vermez diye düşünse de yeni kahve makineleri hem tadıyla hem de pratik oluşuyla, kısa sürede kahve yapma imkanı sunuyor. Bir fincanda içilen ve her daim her mekanda aranan Türk kahvesi herkesin ortak noktası. Geleneksel tadı ile en çok tercih edilen ikramlardan. Yanına değişik birçok lokum, çikolata ve tatlı ile sunum yapılarak ikram ediliyor.
  Lezzetli ve bol köpüklü Türk kahvesi için Arçelik Telve modeli oldukça rağbet görüyor. Buna benzer bir model yine Beko markası da üretim yapıyor. Tekli ve çiftli cezve ile pişirici hazne seçenekleri mevcut. Bir adetten fazla aynı seferde kahve yapılabiliyor. Kısa sürede hazırlanabilmesi birçok işletme için de pratik olduğu için restaurantlara, iş yerlerine ve evlere girmesi çok daha kolay oldu bu ürünlerin. Neredeyse herkesin iş yerinde evinde var artık bu makinelerden. Bazı modeller su hazneli ve her seferinde su ilave etmenize de gerek kalmıyor. Cezveye kahve ve isteniyorsa şeker koymanız ve birkaç dakika beklemeniz yeterli.
  Arçelik, Beko, Arzum, Sinbo, Tefal, Delonghi, Korkmaz ve birçok marka çay ve kahve makineleri üretiyor. Sadece Türk Kahvesi Makinesi dışında çay içinde semaver tipi makineler mevcut. Çay makineleri de hem kapasiteleri hem de uzun süre sıcak çay temin etme açısından evlerde ve iş yerlerinde kullanılıyor. Filtre kahve içmeyi sevenler için de kahve makineleri mevcut.
  Kapsül kahve makineleri de yeni yeni hayatımıza girmeye başladı. Nesspresso, esspresso, capuccino içmeyi sevenler tek kullanımlık kapsüller ile hızlıca evde, ofiste her yerde dilediği kahveyi içebiliyorlar. Bu kahve makinelerinde en çok Delonghi, Tchibo, Electrolux, Lavazza, Kenwood tercih edilmektedir.

  Türk Kahvesi Makinesi

  Arçelik Telve

  Türk Kahvesi

  Arzum Çaycı