LG F14U1JBSK6 Çamaşır makinesi


Toptan LG F14U1JBSK6 Çamaşır makinesi fiyat teklinizi bizden alabilirsiniz.

Satın almak veya indirimli ön sipariş vermek için:
Bizimle info@fiyatimbu.com adresinden veya 0 (212) 266 57 65 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Ürün Özellikleri

Enerji SınıfıA+++
Devir Hızı1400 Devir
Yıkama Kapasitesi8 kg ve Üzeri
MarkaLG

Ayrıntılar

SATIN ALMANIZ İÇİN 4 NEDEN

SATIN ALMANIZ İÇİN 4 NEDEN

1. TURBOWASH™
2. 6 MOTION DD
3. TRUE STEAM™
4. ENERJİ A+++ -40%

TURBOWASH™ İLE HIZLI VE TEMİZTURBOWASH™ İLE HIZLI VE TEMİZ

TurboWash™, toplam yıkama süresini belirgin şekilde azaltan Jet Spray özelliği ile etkileyici bir enerji tasarrufu sağlar ve daha temiz kıyafetler sunar. Suyu giysiler üzerine yaklaşık 120 saniye boyunca doğrudan spreyleyen Jet Spray, 6 Motion Direct Drive teknolojisiyle yıkama ve durulama performansını mükemmelleştirerek toplam yıkama sürecini TurboWash™ teknolojisiyle daha kısa sürede tamamlar.

* Intertek tarafından test edildi; TurboWash ile Pamuklu programı 59 ± %5 dakikada tamamlanır.

TURBO WASH™ VERİMLİLİĞİ

TURBO WASH™ VERİMLİLİĞİ

TurboWash™ sadece normal programın 59 dakikada bitmesini sağlamakla kalmaz, etkileyici derecede enerji tasarrufu ve yıkama performansı sağlar. 
LG Turbowash™ elektrik tüketimini %15'e kadar, su tüketimini de %40'a kadar düşürür. Daha hızlı ve daha temiz; daha düşük elektrik ve su faturaları.

*Intertek tarafından test edilmiştir: Pamuklu/40°C/1400devir “TurboWash™” özelliği açık/kapalı karşılaştırma sonuçlarıdır.
**Pamuklu programda TurboWash™ özelliğinin kapalı olmasına göre yıkama performansı ±10%, durulama performansı ±5% farklılık gösterebilir.

6 MOTION DD DAHA FAZLA YIKAMA HAREKETİ, DAHA ETKİLİ SONUÇLAR

LG’nin yenilikçi Inverter Direct Drive -İnvertör Doğrudan Sürüş- motoru, gövdeyi farklı hızlarda ve yönlerde döndürür. Böylece 6 farklı yıkama hareketi elde etmek mümkün olur. LG’nin benzersiz 6 Motion Direct Drive -6 Yıkama Hareketi-, her kumaş cinsi için elde yıkama doğallığında özel yıkama seçenekleri sunarak kombine hareket, optimize kumaş koruması ve mükemmel yıkama sağlar.

PAMUKLU/HASSAS/LEKE ÇIKARMA

PAMUKLU/HASSAS/LEKE ÇIKARMA

6 Farklı Yıkama Hareketi kombine bir yıkama sunarak tüm farklı kumaş çeşitlerinde en üst yıkama performansı sağlar.

INVERTER DIRECT DRIVE™

INVERTER DIRECT DRIVE™

Daha sessiz ve temiz yıkamaya öncülük ediyor.
Kayış ve kasnak olmadığından;
-Daha Sessiz
-Enerji Tasarruflu
-Yüksek Kapasiteli
-Dayanıklı 

Kayış ve kasnak olmadığından LG Direct Drive sistemi enerji tasarrufuyla birlikte motorun verimliliğini arttırır ve bozulma riskini azaltır. Basitleştirilmiş sistem gürültü seviyesini de azaltır. 

Direct Drive motorlar güvenilir olduğu kadar sessizdir de. Beklentilerinizin boşa çıkmayacağını garanti ederiz. LG Direct Drive motora o kadar güveniyoruz ki 10 yıl motor garantisi standart.

TRUESTEAM™, SAĞLIĞINIZ İÇİN ANTİ-ALERJİK

TRUESTEAM™, SAĞLIĞINIZ İÇİN ANTİ-ALERJİK

TrueSteam™ teknolojisi Anti-alerjik, Buharla Tazeleme ve yeni geliştirilen Buharla Yumuşatma özelliklerini sunar. LG’nin TrueSteam™ teknolojisi alerjenleri arındırır ve bakteri sterilizasyonu sağlar.

STEAM REFRESH

STEAM REFRESH

Giysiler 20 dakikada "yenilenir" ve kırışıklıklar ütüye gerek duymadan ortadan kaybolur – tüm bunlar karbon izi yaratmanızın önüne geçerek olur! Böylece çamaşır için daha az zaman harcarsınız, size eğlenmek için daha çok zaman kalır!

STEAM SOFTENER

STEAM SOFTENER

Steam Softener™(Buharla Yumuşatma) en hijyenik yumuşatıcıdır. Kumaşları %100 yüksek su sıcaklığı True Steam™(Gerçek Buhar) ile yumuşatır. Kimyasal yumuşatıcı kullanmanıza gerek kalmadan bebekler ve hassas ciltler için uygun yumuşaklık sağlanır.

Kabin Rengi Gümüş
Enerji Sınıfı A+++
Su girisi Tek
Devir 1400
Yıkama kapasitesi 8 + KG

Benzer Ürünler